Vrátenie tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Tovar /na mieru/ zakúpený na Šatypremoletky.sk, je možné do 14 dní vrátiť rovnako, ako to je pri bežných internetových nákupoch.

Nakoľko sa však jedná o tovar vyrobený na mieru a je ďalej nepredajný, jeho vrátenie prosíme dôkladne zvážte aj na základe vlastnej spoločensko-ekologickej zodpovednosti.

Ak napr. farba čipky na Vašich šatách má v skutočnosti trochu iný odtieň, než akú Vám zobrazuje displej na mobile, resp. notebooku, to nie je dôvod na vrátenie. Ak Vám šaty z nejakého dôvodu vôbec nesadli, to už dôvod na vrátenie predstavuje. 

TIP! Príliš dlhé? Široké? V prípade potreby Vám ponúkame bezplatnú úpravu tovaru (skrátenie, zúženie).

Proces vrátenia tovaru alebo žiadosť o jeho úpravu začnite odoslaním tohto formuláru.

Čo ďalej po odoslaní formuláru? Do 48 hodín Vás budeme kontaktovať s ďalším konkrétnym postupom. V prípade vrátenia tovaru je o.i. napr. potrebné vyplniť a zaslať aj Formulár na odstúpenie od zmluvy (v ktorom uvádzate tiež číslo účtu, na ktoré Vám budú vrátené peniaze). V prípade úpravy tovaru na základe poskytnutých informácií si od Vás vyžiadame potrebné údaje na realizáciu.

V obidvoch prípadoch je potrebné tovar zaslať na adresu Ing. Ľubomír Tongeľ, Petrovce nad Laborcom 191, 071 01 Michalovce, Slovensko. Aj o tom Vás však budeme ešte informovať pri vybavovaní Vašej žiadosti.